محصول به سبد خرید اضافه شد
0

درباه ما

زعفران و ادویه‌جات سه پرزران از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را ابتدا با تک محصول زعفران قائنات شروع کرد. در ابتدای امر با چند بسته زعفران حدود ۸ تا ۱۰ ساعت در سطح شهر تهران میگشتم تا زعفرانهارو بفروش برسانم هفته‌ها و ماه‌ها میگذشت و من تقریبا هیچ‌فروشی نداشتم.
با همکاری و لطف بعضی از دوستان طی جلسه‌ای که با رئیس اتحادیه صادرات زعفران داشتم کم کم توانستم فروش بهتری رو تجربه کنم و تصمیم گرفتم محصولاتی نظیر هل و دارچین رو هم در کنار زعفران بفروش برسانم،که بعد از چندی بعلت نداشتن وسیله نقلیه و جابه‌جایی با مترو و اتوبوس و حتی گاهی پیاده مجبور شدم هل و دارچین رو کنار بگذارم.
بعد از آن تصمیم گرفتم برند خودم رو داشته باشم و زعفران قائنات رو با بسته‌بندی و برند خودم به اسم سه پرزران بفروشم.
در سال ۱۳۹۹ بابت اعتمادی که مشتریانم بهم داشتن توانستم انبار کاری رو تهیه کنم و ادویه‌جات ساده و ترکیبی رو به سبد محصولات اضافه کنم.
خداوند رو شاکرم که تمام مراحل و سختیهای این راه در کنارم بوده و تشکر می‌کنم از تمام عزیزان و مشتریان خوبم که در این راه برای من هدف و انگیزه بودن تا بتوانم بهترین و با کیفیترین محصول رو ارائه کنم که رسالتم جز این نیست.

چشم انداز
تبدیل سه پرزران به بزرگترین برند تولید و فرآوری محصولات غذایی در افق ۲۵ ساله است. این کار اگر چه بسیار سخت است اما مطمئنم با صداقتی که از خود و تیم پرتلاش سه پرزران سراغ داریم با جلب حمایت بیشتر شما عزیزان به آن برسیم و قول میدهم که هیچوقت کیفیت محصولات را قربانی سود بیشتر نخواهم کرد.

اعتقاد داریم که با تلاش صادقانه به چشم انداز ترسیم شده در افق رویاهایمان خواهیم رسید.

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی سه‌پرزران


زعفران و ادویه‌جات سه پرزران از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را ابتدا با تک محصول زعفران قائنات شروع کرد و هم اکنون گسترده‌ای از محصولات در دسته‌بندی ادویه‌جات، زعفران، زرشک و ... را تهیه و ارائه می‌کند. تمام محصولات این دستچین شده از بهترین‌های طبیعت می‌باشد.

۰۹۱۲۰۶۱۲۱۲۴
با ما در تماس باشید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت برند سه‌پرزران محفوظ می‌باشد.

طراحی وب